Naprawa i renowacja okularów w Rzeszowie

Każdy posiadacz okularów doskonale wie jak istotnym są one elementem. Codzienna eksploatacja lub nieszczęśliwy wypadek spowodować może uszkodzenie okularów. Dokładamy wszelkich starań, aby niezwłocznie i skutecznie naprawić usterkę. Regulacja, wymiana zużytych elementów, profesjonalne czyszczenie to jedynie część naszych usług. Nasza doświadczona i profesjonalna załoga specjalistów poradzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem! 

Oddając do serwisu okulary, z których codziennie korzystasz, z pewnością zależy Ci na szybkim działaniu i wysokiej jakości usługi. Nasz serwis w Rzeszowie to miejsce, w którym skutecznie usuniemy powstałą usterkę.
Odwiedź nasz salon, a my naprawimy Twoje okulary!

Szybkie terminy realizacji

Doskonale wiemy o tym, jak istotne są dla Ciebie okulary, dlatego naprawiamy usterki w błyskawicznym tempie, abyś jak najszybciej uzyskał pełen komfort oraz widoczność w swoich okularach!

Oryginalne części

Podczas napraw i remontów okularów, korzystamy wyłącznie z oryginalnych i sprawdzonych części. Dzięki temu masz pewność, że usterka nie pojawi się ponownie!

Dokładność działania

Skuteczna naprawa okularów w Rzeszowie przeprowadzana jest w sposób bardzo dokładny i wnikliwy. Dbamy o to, aby usunąć wszelkie powstałe usterki w Twoich okularach

Renowacja okularów Rzeszów

Profesjonalny serwis okularów w Rzeszowie

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie. Kompleksowo zajmiemy się Twoimi okularami, doprowadzimy je do stanu nowości, co znacząco wpłynie na komfort widzenia.

Naprawa i renowacja okularów w Rzeszowie w Lux Optyk to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie profesjonalne usługi i czas. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja usługi nastąpiła w ekspresowym tempie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym przedmiotem są okulary. Odwiedź nasz salon!

Naprawa i serwis okularów – cennik

Jednym z elementów naszych usług j Zakładu optycznego jest naprawa okularów praktycznie z każdego dostępnego materiału plastik, metal, kompozyt, drewno. Jeśli Twoja oprawka straciła dawny blask lub przytrafił jej się nieszczęśliwy wypadek nic straconego wszystko da się naprawić.
Świadczymy usługi:

  • klejenie oprawek z tworzywa – od 50 zł
  • Lutowanie twarde oprawek metalowych – od 50 zł 1 punkt
  • wymiana, naprawa zauszników, fleksów – 30 zł jedna strona
  • modelowanie oprawek – 20zł
  • polerowanie oprawek plastikowych z acetatu – 50zł
  • wymiana nosków i nanośników – 10 zł jeden nosek
  • wymiana żyłki w oprawkach – 30zł jedna strona
  • mycie okularów w myjce ultradźwiękowej – 20 zł
  • wymiana śrubek – 5 zł śrubka

Każda praca wyceniana jest indywidualnie ceny podane w cenniku są cenami orientacyjnymi, w celu wyceny pracy i możliwości technicznych zapraszam osobiście na Ul Jagiellońską 23/3 lub proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonej oprawki na adres luxrzeszow@gmail.com lub pod numerem tel 698859645 Whatsup lub Messenger.