Pomożemy Ci dobrać najlepsze okulary

Wiemy, że wybór odpowiednich okularów znacząco wpływa na atrakcyjność oraz komfort podczas codziennych czynności. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji. Idealnie dobrane oprawki zwiększają pewność siebie oraz gwarantują dobre samopoczucie. Najważniejszym elementem jest to, aby czuć się komfortowo oraz atrakcyjnie w swoich okularach. Kompleksowo pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie szkła za pomocą niezbędnych badań oraz wybrać oprawki, które dopasowane będą do Twojego wyglądu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak pomagamy w doborze okularów?

Aby dobrać najlepsze okulary należy trzymać się zasad:

Wywiad z pacjentem

Nasi specjaliści przeprowadzają krótką rozmowę na temat problemów z wadą wzroku, poprzednich wizytach, badaniach i innych kwestiach, które będą przydatne na dalszym etapie leczenia.

Badanie subiektywne

Przeprowadzamy badanie subiektywne, polegające na sprawdzeniu ostrości wzroku. Pacjent patrzy w dal przez oprawki okularowe, do której wkłada się soczewki o różnej mocy, do czasu, aż uzyska najostrzejszy obraz.

Sprawdzacie funkcji oczu

Nasz specjalista przeprowadza kompleksowe sprawdzenie funkcji oczu, poprzez oględziny siatkówki, tarcz nerwu wzrokowego oraz naczyń krwionośnych, których stan jest następnie poddawany profesjonalnej ocenie. 

Rekomendacja szkieł

Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przechodzimy do doboru odpowiednich szkieł, które pozwolą Ci uzyskać poprawną ostrość wzroku, polepszyć widoczność i poprawić komfort życia na co dzień. 

Usługa doboru okularów obejmuje:

Badanie wzroku to jedno z tych badań, o którym powinniśmy pamiętać i wykonywać go regularnie. Ciągła praca przed komputerem,  niedostateczna ochrona przed szkodliwym światłem, promieniowaniem słonecznym i innymi działaniami, uszkadza wzrok człowieka już od wczesnych lat życia. Badanie przeprowadzone przez wykwalifikowanego optyka pozwala na wykrycie wady wzroku oraz dobranie odpowiednich okularów, które zwiększą Twój komfort. Badanie obejmuje

  • Wywiad, podczas którego badający dowiaduje się o historii korekcji, dolegliwościach i chorobach pacjenta.

  • Przedwstępne komputerowe badanie wzroku z użyciem autorefraktometru
  • Wstępne badanie wzroku, badanie ostrości wzroku, badanie widzenia obuocznego, prawidłowość ruchu oczu, ocena akomodacji
  • Określenie wady wzroku oraz dobór korekcji okularowej

Umów się na wizytę