Usługi jakie świadczymy dla naszych pacjentów.

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu optycznego Lux Optyk w Rzeszowie, w którym zapewniamy naszym klientom wszechstronną pomoc w zakresie doboru soczewek kontaktowych, okularów, a także naprawie i remoncie okularów jakie Państwo posiadacie dotychczas. W naszym salonie znajduje się także optyk dla dzieci oraz możliwe jest wykonanie badania wzroku. W jednym miejscu jesteśmy w stanie Państwu i Państwa rodzinie zapewnić kompleksową obsługę od badania, poprzez dobór oprawek z bardzo bogatej gamy wzorów, skończywszy na ich serwisowaniu. Wszystko wykonywane jest przez doświadczonych fachowców w jednym miejscu, z użyciem materiałów najwyższej jakości.

Odwiedź nasz salon na Jagiellońskiej 23/3 w Rzeszowie!

Badanie wzroku

W naszym salonie optycznym wykonujemy kompleksowe badanie wzroku, przeprowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę. Takie badanie jest niezbędne do prawidłowego doboru odpowiednich okularów i soczewek kontaktowych.

Sprawdź usługę badania wzroku

Dobór okularów

Wybór odpowiednich okularów wpływa na komfort oraz naszą atrakcyjność. Kompleksowo pomagamy dobrać odpowiedni model!

Sprawdź usługę doboru okularów

Optyk dla dzieci

Niezależnie od wieku proponujemy szeroką gamę okularów dla Twojej pociechy! Znajdziesz najlepszy wybór produktów dla niemowlaków, przedszkolaków, jak i nastolatków!

Sprawdź usługę badań dla dzieci

Naprawa i remont okularów

Okulary są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Sprawnie realizujemy drobne naprawy jak i te bardziej zaawansowane.

Naprawa i remont okularów